Leopold Musil

25435. Kampa

popis: Olej na sololitu, 30x38 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:50:29

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč