Leopold Musil - Kampa

Olej na sololitu, 30x38 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

25435. Kampa
Dražba ukončena:29.11.2018 22:50:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč