Leopold Musil - Krajina s domy

Olej na sololitu, 54x89 cm. Signováno vpravo dole Musil. Nerámováno.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

56171. Krajina s domy
Dražba ukončena:24.02.2021 22:10:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč