Leopold Musil - Kytice

Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

vydraženo top
112106. Kytice
Dražba ukončena:25.02.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč