Leopold Musil - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 53x42 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

113952. Kytice ve váze
Dražba ukončena:07.04.2024 20:40:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč