Leopold Musil

63449. Loďky na břehu

popis: Olej na kartonu, 35x58 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:45:08

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč