Leopold Musil - Loďky na břehu

Olej na kartonu, 35x58 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

63449. Loďky na břehu
Dražba ukončena:25.08.2021 20:45:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč