Leopold Musil - Podzimní den

Olej na kartonu, 56x69 cm. Signováno vlevo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

27360. Podzimní den
Dražba ukončena:31.01.2019 19:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč