Leopold Musil - Podzimní kytice

Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

doporučujeme
153948. Podzimní kytice
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 23.01.2026 15:09:08 16593