Leopold Musil - Pohled do sadu

Olej na sololitu. 60x90 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

40049. Pohled do sadu
Dražba ukončena:30.01.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč