Leopold Musil - Portrét děvčátka

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo uprostřed Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308372. Portrét děvčátka
Dražba ukončena:20.04.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč