Leopold Musil - Růže ve váze

Olej na kartonu, 45x34 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

25138. Růže ve váze
Dražba ukončena:28.11.2018 22:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč