Leopold Musil

49104. Starý přívoz

popis: Olej na sololitu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12.000 Kč

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč