Leopold Musil - Zátiší s jablky

Olej na plátně, 39x52 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

153436. Zátiší s jablky
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 19:12:59 16593