Leopold Musil

306406. Zima v Ujezdci

popis: Olej na kartonu, 34x87 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12.000 Kč

dražba ukončena: 20.10.2020 20:20:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč