Leoš Soběský - Pradlena u zimní řeky

Olej na plátně. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Leoš Soběský. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1904, Česká Olešná

39828. Pradlena u zimní řeky
Dražba ukončena:29.01.2020 20:28:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč