Leoš Soběský - Vesnička u rybníka

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole L. Soběský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Česká Olešná

30895. Vesnička u rybníka
Dražba ukončena:24.04.2019 19:06:09
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 400 Kč