Leoš Soběský

45436. Vysoké Tatry VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Leoš Soběský. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1904, Česká Olešná

dražba ukončena: 28.05.2020 21:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč