Lev Šimák - Krajina se stromy

Olej na kartonu, 28x42 cm. Signováno vpravo dole Lev. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

51611. Krajina se stromy
Dražba ukončena:28.10.2020 19:49:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč