Lev Šimák

51611. Krajina se stromy

popis: Olej na kartonu, 28x42 cm. Signováno vpravo dole Lev. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč