Lev Šimák - Květinový trh

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Lev 72. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152357. Květinový trh
Dražba ukončena:28.01.2026 20:13:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč