Lev Šimák - Rotunda na Řípu

Akvarel, 28x42 cm, signováno vlevo dole 43, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

15390. Rotunda na Řípu
Dražba ukončena:24.01.2018 19:19:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč