Lev Šimák - Strom

Lept, 31x24 cm, signováno vpravo dole Lev Šimák, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

7630. Strom
Dražba ukončena:15.02.2017 21:48:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč