Lev Šimák - V parku

Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vlevo dole Lev 34. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

304684. V parku
Dražba ukončena:05.05.2020 20:07:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč