Rudolf Lexa - 2 pražské motivy

Kombinované techniky, oba 24x18 cm, obě signovány Rud. Lexa, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1915, Praha - 2003
V letech 1935 -1937 studia u prof. Prouzy. Učil se krajinomalbě v atelieru O. Nejedlého. Krajinář a figuralista. Vystavoval u nás ale i v Polsku.

3393. 2 pražské motivy
Dražba ukončena:26.11.2015 21:00:31
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 300 Kč