Libor Fára - Koláž z Cyklu Procházka nočním hradem

Koláž, 38x27 cm. Signováno dole uprostřed Fára. Datováno IX/82. Rám, sklo.

o autorovi: 1925 - 1988
Malíř, grafik, typograf a scénický výtvarník.
Studoval na grafické škole Officina Pragensis, poté na UMPRUM u prof. Filly. Patřil k zakladatelům naší akční scénografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč.

55930. Koláž z Cyklu Procházka nočním hradem
Dražba ukončena:10.02.2021 22:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč