Libor Jaroš - Bez názvu

Kombinovaná technika, 40x40 cm. Signováno dole uprostřed L. Jaroš 2000. Nerámováno.

o autorovi: 1960
Malíř, restaurátor. Studoval na SUPŠ v Brně. Zdrojem jeho malířské tvorby je příroda a samotné restaurování. Samostatně vystavuje od r. 1981, účastní se kolektivních výstav. Je členem TT klubu výtvarných umělců a teoretiků, od r. 2001 byl jeho předsedou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

72878. Bez názvu
Dražba ukončena:23.02.2022 22:48:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč