Kombinovaná technika, 30x30 cm. Signováno vzadu Libor Jaroš 99. Rámováno.
o autorovi: 1960
Malíř, restaurátor. Studoval na SUPŠ v Brně. Zdrojem jeho malířské tvorby je příroda a samotné restaurování. Samostatně vystavuje od r. 1981, účastní se kolektivních výstav. Je členem TT klubu výtvarných umělců a teoretiků, od r. 2001 byl jeho předsedou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.