Libor Šmejkal - Břeh

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

68985. Břeh
Dražba ukončena:25.11.2021 22:58:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč