Libor Šmejkal - Makové květy

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

89750. Makové květy
Dražba ukončena:23.02.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč