Libor Šmejkal - Most do zamlženého snu

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2023. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

108560. Most do zamlženého snu
Dražba ukončena:01.02.2024 22:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč