Libor Šmejkal - Řecká poezie

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

111621. Řecká poezie
Dražba ukončena:29.02.2024 22:29:31
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč