Libor Šmejkal

63440. Roztančené větrem

popis: Olej na plátně, 90x65 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2018. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:21:05

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč