Libor Šmejkal - Vydej se k obzoru

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x70 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2023. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

107147. Vydej se k obzoru
Dražba ukončena:14.12.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč