Libor Šmejkal - Živá louka

Nejdelší strana: 95 cm

Olej na plátně, 95x65 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

112995. Živá louka
Dražba ukončena:28.03.2024 21:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč