Libor Wagner - Cesta motýl

Suchá jehla, 38x53 cm, signováno vpravo dole Libor Wagner, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1933 - 1994
Malíř, grafik. Studoval u J. Bruknera v oddělení malby a grafiky na ŠUŘ Brno, knižní ilustraci na VŠUP v Praze a soukromě u prof. Kückelhause v Německu. Věnoval se malbě, grafice, medailérské a sochařské tvorbě a pracím pro architekturu (reliéfy, vitráže a další). Myšlenkově vycházel především z východoasijské kultury, orientální meditace, staroegyptské filosofie, inspiroval se i hudbou. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG a GHMP v Praze, v Galerii Vysočiny a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

8130. Cesta motýl
Dražba ukončena:22.02.2017 20:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč