Libor Wagner - Malíř Jan Zrzavý

Litografie, 42x16 cm. Signováno vpravo dole Libor Wagner. Autorský tisk. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 1994
Malíř, grafik. Studoval u J. Bruknera v oddělení malby a grafiky na ŠUŘ Brno, knižní ilustraci na VŠUP v Praze a soukromě u prof. Kückelhause v Německu. Věnoval se malbě, grafice, medailérské a sochařské tvorbě a pracím pro architekturu (reliéfy, vitráže a další). Myšlenkově vycházel především z východoasijské kultury, orientální meditace, staroegyptské filosofie, inspiroval se i hudbou. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG a GHMP v Praze, v Galerii Vysočiny a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

19087. Malíř Jan Zrzavý
Dražba ukončena:16.05.2018 20:53:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč