Liliana Maftei - Fosilie

Kombinovaná technika, olej, 60x55 cm. Signováno vpravo dole L.Maftei. Olištování.

Stav: Lišta mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1954-2009
Malířka rumunského původu. Od roku 1962 žila v Praze. Malířství studovala nejprve na lidové škole umění v l. 1969-1972 u prof. Karla Kolínského, poté vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze (1970-1974). V l. 1984-1988 studovala na konzervatoři Jaroslava Ježka. Od r. 1979 byla členkou Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů, od r. 1988 Sdružení výtvarných umělců při GM "U Řečických". Vystavovala doma i v zahraničí, v r. 1997 např. na zámku ve Štiříně. - Poslední léta svého života žila na Nové Hospodě u Kamenice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 77 000 Kč

152589. Fosilie
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:08:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč