Petr Lískovec - Dvojice

Olej na plátně, 35x30 cm. Signováno vlevo dole Lískovec Petr 98. Rámováno.

o autorovi: 1962

60983. Dvojice
Dražba ukončena:01.07.2021 20:39:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč