Lojza Budík - Valašská chalupa

Olej na kartonu, 35x49 cm, signováno vlevo dole Lojza Budík 922, rám.

1888, Bučovice u Brna
Vzdělával se soukromě. Podnikl mnoho cest do zahraničí. Zabýva se především krajinomalbou. Jeho hlavními náměty byla oblast Podyjí a okolí Želetavky.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

6067. Valašská chalupa
Dražba ukončena:27.10.2016 18:29:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč