Lojza Budík - Boží muka

Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

117991. Boží muka
Dražba ukončena:23.06.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 17.06.2024 14:25:09 15512