Lojza Budík - Cesta vsí

Olej na kartonu, 34x43 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

19974. Cesta vsí
Dražba ukončena:26.04.2018 21:38:46
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč