Lojza Budík - Letní nálada

Olej na plátně, 37x46 cm. Signováno vlevo dole Lojza Budík. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

32739. Letní nálada
Dražba ukončena:30.05.2019 21:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč