Lojza Budík - Na řece

Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vlevo dole Lojza Budík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

306178. Na řece
Dražba ukončena:21.09.2020 20:14:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč