Lojza Budík - Podyjí

Olej na plátně, 67x79 cm, signováno vpravo dole Lojza Budík 942, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

13720. Podyjí
Dražba ukončena:26.10.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč