Lojza Budík - Podzimní alej

Olej na plátně, 70x83 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík 928. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

22591. Podzimní alej
Dražba ukončena:27.09.2018 18:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč