Lojza Budík - Potok u plotu

Olej na kartonu, 36x47 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

305365. Potok u plotu
Dražba ukončena:27.06.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč