Lojza Budík - Přímořské město

Olej na plátně. 77x95 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík 931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

302510. Přímořské město
Dražba ukončena:06.12.2019 20:08:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč