Lojza Budík - Ráno u řeky

Olej na plátně, 52x66 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík 9.36. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

60672. Ráno u řeky
Dražba ukončena:30.06.2021 19:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč