Lojza Budík - Řeka v údolí

Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík 934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

96377. Řeka v údolí
Dražba ukončena:28.06.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč