Lojza Budík - U řeky

Olej na plátně, 35x43 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

118011. U řeky
Dražba ukončena:23.06.2024 20:25:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč