Lojza Budík - Zima na Lužnici u Tábora

Olej na kartonu, 35x41 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Datováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

154394. Zima na Lužnici u Tábora
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč