Louis Icart - Dívka s ptáčky

Lept, 34x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Louis Icart. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1880 – 1950

81888. Dívka s ptáčky
Dražba ukončena:17.08.2022 22:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč